Monday, August 27, 2012

Hakkab looma vaikselt..

Nii, suhteliselt kaua on möödas viimasest postitusest, aga võtsin nüüd end kokku ja kriban veits ka siia : )

13. augustil sai läbi laager Hamburgi külje all, meid oli seal 35 ja pean mainima, et tegelikult oli kõik mega fun :D. Alguses oli hirmus, aga lõpp oli jälle üsna kurb, kõikidega oli tekkinud mingit moodi klapp ja selle nädalaga said kõik semudeks.
Kõik algas sellega, et hommiku poole hakkasime Hamburgi poole liikuma ning tiba enne lõunat olime raudteejaamas. Palju me seal ootama ei pidanud, paari tunni jooksul said kõik rongi peale.

Selline näeb välja Hamburgi pearongijaam -Rongiliiklus on siin tõesti väga arenenud ja kasutatakse väga palju, erinevalt Eestist :D. Kogu marsruut oli mul minuti pealt välja arvestatud. Start oli kuskil 13.15 ja sihtkohaks oli Frankfurt am Main. Aega võttis see kuskil 4h. Sealt istusin edasi teise rongi peale ja sõitsin paarkümmend minutit Darmstadti, kus ma nüüdsest ka elan : ).
Ilmselgelt superlux fotograaf olen :D:D Kohale jõudes ootas mind hostisa Ralf, kelle juures ma nüüd ametlikult elan. Korter on kolmetoaline ja sain ühe toa endale, ise väha rahul tegelt, sest ruumi enda toas jätkub ja voodi on ka mugav :D.Ralf kogub igasuguseid kontserdepileteid ja nänni, nagu akna all on näha. Aga sellega see ei piirdu, sest köök ja suur tuba samasuguseid tahvleid täis. Lisaks on ta meeletu vuti fänn. Käisime eile näiteks kolmandat liigat vaatamas, kohalik Darmstadt 98' vs Hansa Rostock. Mäng oli meeletu tähtsusega, sest Darmstadtil oli vaja võidust saadavaid kolme punkti, mida nad kahjuks ei saanud, mängiti 1-1 viiki ning see tekitas meeletult kurbust kõigile. Rostocki fännid olid see-eest suhteliselt korralikult bandiidid - 


Silma jäi, et siinsed elanikud on tõesti suured fännid ja toetavad omasid. Kuigi koht on väike, ~140 000 elanikku, oli pealtvaatajaid ligi 20 000, muidugi kuulusid sinna sisse umbes 2000 politseinikku :D:D

Koolist ka natukene, sain 10. klassi :D:D ja nüüdseks käinud umbes 10 päeva koolis. Kool on suhteliselt suur, ~1000 õpilast ning 70% on neist tüdrukud. Olen nüüdseks saanud tuttavaks ka kohalikku klemmidega ja uurinud veits kohalikku elu. Kool hakkab siin 7.55 ja enamasti lõppevad tunnid 1 või 2 paiku, seega üsna rahul. 
Vahepeal käisin vallutamas veel ronimisseina..ja jätsi näksimas..mida tuleb siiralt kiita, pole ammu midagi nii head söönud - mango, arbuusi ja sidruni : )

Olen uurinud kohalikke trenne ka, käisin proovimas siukest asja nagu capoeira. Lihtsalt öeldes on see tants ja võitsluskunst ühes.

Sai ka käidud spordiklubis nimega McFit, kõlab nagu odav burx, aga tegemist on tõesti hea jõusaaliga, suhteliselt uued masinad ja kahekorruseline hoone, pole midagi kurta. Kuumakse 17€ aga 5 minutilise pesemise eest nõutakse 0.50€ :D:D

Üritan lähiajal kirjutada, et jälle ei tuleks nii pikk sissekanne. Olge muhedad ja ilusat koolialgust kõigile! : )

Lisaks igatsen oma kõige kallimat, kellega oleme saanud ka rutiini sisse, igapäevased veebimised ja sõnumid!  
: )

No comments:

Post a Comment