Sunday, September 9, 2012

Kuu ja 4 päeva : )

Nii, viimati sai oldud 6. augustil Eesti pinnal, seega nüüdseks tiba üle kuu aja VÕP olnud. Nii imelik kui see ka pole, aga pole kunagi nii kaua kodust eemal olnud ning väga mingit koduigatsust polegi, kui siis oma tüdruku, õdede ja koera järgi :D.
 Vahepeal polegi toimunud midagi põnevat, või vähemalt ei tule küll ette, peale selle, et sain lepingu tehtud ja trenn on olemas.
Muidugi õnnestus mul saada kobinaga ühes kebabis süüa. Iga päev trennis käies on jäänud silma üks kebabi resto ning, küsisin kas neil kaardiga maksta saab, kuna sula mul eriti pole ja selle välja võtmine maksab üüratult. Müüja vastas, et kohe homme tuleb, tule homme tagasi, selle peale läksin sinna järgmine päev, müüja vastas, et süsteemipanija käis, aga süsteemi üles ei saanud, seega tule jälle homme. Läks paar päeva mööda ning otsustasin, et lähen tsekkan üle  selle koha, tellisin oma döneri ära, küsisin veel üle, millal ma maksan, kas peale või enne sööki, ütles et söö rahulikkult, pärast maksad. Sõin siis ära ja müüja oli eriti viisakas, tõi mulle mingi väikse tee ka veel ja otsustasin ära maksta, lükkan kaardi sisse ja värgendus lükkab kaardi välja, müüja proovib umbes 6x veel ning värgendus laseb ikka, et kaart loetamatu. Müüja vahtis lolli näoga otsa ja nii see 4€ jäigi, kes ütles et tasuta lõunaid pole olemas :D.
Koolis loksub kõik juba päris paika, kõik ülisõbralikud ja normid. Tundides käies muidugi vahest ei taju absull midagi, aga no saab hakkama. Muidugi kunsti tund on täitsa kino tegemine, kutid kõik tagareas lebotavad ja naeravad, nalja saab ikka täiega, aga no kauaks seda nalja ei jätkunud, kõik tõsteti lahku istuma, kaasaarvatud mina :D:D Esimestel tundidel pidime portree joonistama kellestki, kahjuks ei olnud õpetaja mu joonistamisoskusest väga vaimustatud ja mu töö oli kursuse peale kohutavaim, mina ütlen, et ilu on vaataja silmades :D:D Järgmine sissekanne üritan pildi ka lisada, kui ära ei unusta.

Nvl ei teinud väga midagi, sest 5 päeva peale sai 6 trenni tehtud ja magasin end ainult hulluks ning sõin hommikuhelbeid, ise väga rahul, aga no järgmine nädal läheb tapmiseks, sest teen oma tüdrukuga trenne paralleelselt, kuid tal on neid 9 nädalas, aga kuna ma ise tahan ka tegeleda spordiga, siis sobib see mulle imehästi. Nüüdseks olemegi Merliniga (mu tüdruk) suhteliselt rutiini sisse elanud, kool kestab meil enam vähem sama kellani, peale seda koju, räägime natuke, siis trenni ning peale trenni veebime ja aitan vahest ka kodutöödega : ) 

Praeguseks aitab ja päikest kõigile, endal siin kergelt 25 kraadi veel : ).

No comments:

Post a Comment