Monday, October 1, 2012

sünnipäev läbi, rutiinis edasi : (

..ja sünnipäev ongi möödas, juba 3 päeva, täitsa uskumatu kui kiirelt. Võtaks kokku vahepeal toimunu, 27. sept. hommikul ärkasin naq tavaliselt, sest host-isa plnud kodus, käisin pesus ära, sõin ja ss jõudis ka host-isa, endal kerge kingikott käes. Kotis leidus head nänni, kiiidan ülimalt+ sain kohaliku Darmstadt 98' fännipusaReede õhtul käisime kuttidega väljas, laupäev käisin Darmstadti 98' vaatamas, sain VIP pääsmed, EI SAA ÜLDSE KURTA, VÄGA VINGE OLI, TASUTA TOIT JA JOOK, TÄIELIK PARADIIS! Kohad olid ka timmid, kuigi kahjuks sai Da koti pähe, kaotas 3-1.Ülejäänud laupäeva veetsin kodus tibuga veebides : )

Pühapäev hakkas samuti vingelt, host-isa sai piletid Bundesliga. 1'le, nimelt Eintrachti ja Freiburgi mängule ja SEE OLI JUBA MINGI TASE.
Natuke lähemalt ka, staadioniks oli Commerzbank Arena, mahutab 51 000 inimest ja on Frankfurt Eintrachti koduväljak, hetkel Eintracht 2. kohal Bundesligas, jäädes maha 2 punktiga Bayern Münchenist, kuid alles hooaja algus.
Eintracht võitis 2-1 ja teenis oma viisakad punktid, novembris üritaks saada jaole Schalke v Bayerni mängule, aga eks näis.
Viimased 2 nädalat koolis käia, ss 2 nädalat vaheaega


Ilusat oktoobrit ja igatsen teid : (
ERITI OMA KÕIGE KALLIMAT, KES TEGI MU SÜNNIPÄEVA VÄGA ERILISEKS OMA KINGITUSEGA : )

No comments:

Post a Comment